PUPW dniu 1 października na godzinie  wychowawczej , z  klasą 2F wybraliśmy się do Powiatowego Urzędu Pracy w Łańcucie, na spotkanie, które miało uświadomić nam, w kierunku jakich zawodów chcemy się kształcić. Spotkanie poprowadziły panie: Anna Krukowska - zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy,  Elżbieta Honus-doradca zawodowy, oraz  Małgorzata Wajda-kierownik działu Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa PUP w Łańcucie.

Głównym celem tego spotkania było uświadomienia nam, jakie kierunki studiów powinniśmy wybrać, bądź też czym chcemy się zająć po ukończeniu szkoły średniej. Prowadzący spotkanie utwierdzili nas w przekonaniu,  jakie zawody są teraz najbardziej poszukiwane na rynku pracy. Zwrócili także uwagę na to, że ważne są  nasze osobiste preferencje, teren na którym chcemy znaleźć prace oraz nasze pasje.  Spotkanie pomogło nam zastanowić się,  jaki zawód chcielibyśmy wykonywać w przyszłości.

Urszula Nosek