26 lutego 2015 roku uczniowie klas pierwszych wybrali się na wykłady dotyczące praw ofiar przestępstw w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie. Warsztaty poprowadzili m.in. prokurator Jaromir Rybczak, Zastępca Prokuratora Okręgowego w Rzeszowie, prof. Czesław Kłak, wykładowca WSPiA oraz studenci uczelni działający w Klinice Prawa WSPiA.

Czytaj więcej: " Prawa ofiar przestępstw"

  W dniu 27.02.2015 r. uczniowie klas prawniczych udali się pod opieką prof. Mariusza Dulibana i prof. Aliny Skrzypczak na wykłady otwarte na Uniwersytet Rzeszowski. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w czterech wykładach.

Czytaj więcej: Wykłady otwarte w Katedrze Politologii URz

 W dniu 28.01.2015 roku uczniowie klas prawniczych 2 LO udali się pod opieką Mariusza Dulibana i  Agnieszki Śliwy na wykład otwarty pt. „Obecne wyzwania dla Polski w Unii Europejskiej” w Klubie Akademickim WSIZ w Rzeszowie. Wykład poprowadził Wiceminister Spraw Zagranicznych Rafał Trzaskowski. Tematem wykładu było omówienie największych wyzwań, jakie stoją przed polską polityką zagraniczną w roku 2015.

Czytaj więcej: „Aktualne wyzwania dla Polski w Unii Europejskiej”

 

   Dni Kolegium Prawa w Wyższej Szkole Prawa i Administracji 28.01. 2015 r. były okazją do uczestnictwa w warsztatach poświęconych kryminalistyce, pracy notariusza oraz prezentacji kół naukowych działających na uczelni.

Czytaj więcej: Dni Kolegium Prawa

Strona 1 z 31