Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Elektroniczne biuro obsługi mieszkańca

RADA POWIATU

Drukuj
Skład Rady Powiatu III kadencji

Józef Bawoł

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Łańcuckiego, Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów oraz Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa, Porządku i Bezpieczeństwa Publicznego

jozef.bawol@powiat-lancut.com.pl

zdjęcie radnego Józefa Bawoł

Wojciech Borcz

Radny Powiatu Łańcuckiego, Członek Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa, Porządku i Bezpieczeństwa Publicznego

wojciech.borcz@powiat-lancut.com.pl

zdjęcie radnego Wojciecha Borczł

Halina Dudek

Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Łańcuckiego,Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów oraz Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Rekreacji

halina.dudek@powiat-lancut.com.pl

zdjęcie radnego Haliny 
Dudek

Mariusz Duliban

Radny Powiatu Łańcuckiego, Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów oraz Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Rekreacji

m.duliban@xl.wp.pl

zdjęcie radnego Mariusza Dulibana

Dziuba Danuta

Radna Powiatu Łańcuckiego, Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej oraz Członek Komisji Rewizyjnej

danuta.dziuba@powiat-lancut.com.pl

zdjęcie radnego Danuty Dziuby

Tadeusz Gwizdak

Radny Członek Zarządu Powiatu Łańcuckiego, Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów oraz Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa, Porządku i Bezpieczeństwa Publicznego

t.gwizdak@interia.pl

zdjęcie radnego Tadeusza Gwizdaka

Adam Hadław

Radny Powiatu Łańcuckiego, Członek Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Komisji Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej

radny@adamhadlaw.pl

zdjęcie radnego Adama Hadława

Jan Kilian

Radny Członek Zarządu Powiatu Łańcuckiego, Członek Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa, Porządku i Bezpieczeństwa Publicznego

kilian@ckgm.pl

zdjęcie radnego Jana Kiliana

Adam Krzysztoń

Przewodniczacy Zarządu Powiatu Łańcuckiego, Starosta Łańcucki, Członek Komisji Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej oraz Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów


starosta@powiat-lancut.com.pl

zdjęcie radnego Adama Krzysztonia

Ryszard Kucha

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej oraz Członek Komisji Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej

ryszard.kucha@powiat-lancut.com.pl

zdjęcie radnego Ryszarda Kuchy

Marian Kurek

Radny Powiatu Łańcuckiego, Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Członek Komisji Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej

m66kurek@wp.pl

zdjęcie radnego Mariana Kurka

Jan Magoń

Radny Powiatu Łańcuckiego, Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów oraz Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Rekreacji

jan.magon@powiat-lancut.com.pl

zdjęcie radnego Jana Magonia

Ryszard Mędrala

Radny Członek Zarządu Powiatu Łańcuckiego, Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów oraz Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa, Porządku i Bezpieczeństwa Publicznego

ryszard.medrala@powiat-lancut.com.pl

zdjęcie radnego Ryszarda Mędrali

Wincenty Morycz

Radny Powiatu Łańcuckiego, Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów oraz Komisji Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej

zdjęcie radnego Wincentego Moryczał

Stanisław Panek

Przewodniczący Rady Powiatu Łańcuckiego, Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów oraz Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Rekreacji

panek.s@op.pl

zdjęcie radnego Stanisława Panka

Karol Pelc

Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów, Członek Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Rekreacji

karol.pelc@powiat-lancut.com.pl

zdjęcie radnego Karola Pelca

Józef Rzepka

Członek Zarządu Powiatu Łańcuckiego, Wicestarosta Łańcucki, Członek Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa, Porządku i Bezpieczeństwa Publicznego oraz Członek Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Rekreacji

jozef.rzepka@powiat-lancut.com.pl

zdjęcie radnego Józefa Rzepki

Tadeusz Świątoniowski

Przewodniczący Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa, Porządku i Bezpieczeństwa Publicznego oraz Członek Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Rekreacji

zdjęcie radnego Tadeusza Świątoniowskiego

Maria Trojnar

Radna Powiatu Łańcuckiego, Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów oraz Komisji Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej

pozalbigowa@o2.pl

zdjęcie radnego Marii Trojnar

Władysław Bolesławski

Radny Członek Zarządu Powiatu Łańcuckiego, Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów oraz Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Rekreacji

(ur. 28.04.1939 - zm. 25.08.2008)

Liczba odwiedzin kategorii: 13654

Osoby odpowiedzialne

Naczelnik Wydziału Organizacyjnego Danuta Ozga

Tel: 172250149

E-mail: d.ozga@powiatlancut.pl;

WWW: www.powiatlancut.pl